Kullanım Koşulları

Günüm'ü kullanarak, Gizlilik Politikası sayfasında belirtilen gizlilik politikamıza ek olarak, aşağıdaki şartların tümünü kabul etmiş olursunuz, bu şartlar, Günüm'ün yöneticilerinin içerikle ilgilenme şeklini belirler ve platformu kullanma yolunda yöneticiler ve kullanıcılar arasındaki sözleşmeyi temsil eder.

  • İçeriğinizi veya bir bölümünü herhangi bir soru sorulmaksızın dilediğiniz zaman silebilirsiniz, silme işleminden sonra hiçbir veri kaydedilmez. İçeriği sildikten sonra bir daha asla geri alamazsınız.
  • Toplulukta bir kişiyi rahatsız edecek herhangi bir cinsel veya cinsel içerikli içeriği paylaşamazsınız, yalnızca kendinizle özel olarak paylaşabilirsiniz.
  • Aklınıza ne gelirse sınırsız bir şekilde paylaşabilirsiniz, Günüm, inanç ve kurallar dahilinde, özgürlüğe ve kişisel inançlara büyük ölçüde saygı gösterir, ancak, kuralları ihlal ettiği takdirde içerik sahibinin izni olmadan  derhal silinir.
  • Platforma katılarak, herhangi bir şekilde zarar vermeyeceğine söz veriyorsunuz ve web sitesine spam ya da ilgili herhangi bir işlemi yaparak zarar vermeye çalışmayacağınızı, bunun ihlal edilmesi durumunda IP adresinizin platforma ulaşmasını engellenebilir .
  • İçeriği kendi sorumluluğunuzda paylaşıyorsunuz, aynı zamanda yayıncının sorumluluğunda olan içeriği okuyorsunuz, Yawmme platformun içeriğinden sorumlu değildir.
Son güncelleme: السبت 9.مارس.2019