SSS

 • Uygulama ne zaman kullanıma sunulacak?
  Şu anda mobil uygulama üzerinde çalışıyoruz, uygulama en kısa sürede kullanıma sunulacak.
 • Hesabımı nasıl etkinleştiririm?
  Kayıt olmak için kullandığınız e-postayı kontrol edin ve etkinleştirme mailini arayın, bağlantıya tıklayarak hesabınızı etkinleştirebilirsiniz, maili bulamazsanız, bu sayfadan yeni bir tane isteyebilirsiniz.
 • Nasıl günlük yazarım?
  Günlük yazma sayfasını, üstteki araç çubuğundaki düğmede (Hikaye paylaş) adı altında bulabilirsiniz. Yazmayı ve düzenlemeyi bitirdikten sonra hikayeyi paylaşabilir veya özel bir hikaye olarak kaydedebilirsiniz.
 • Hikayemi nasıl gizli yapabilirim?
  Hikayenizi, yazma alanının altındaki seçeneklerle gizli yapabilirsiniz. Bir hikayeyi gizli yapmak, yalnızca sizin göreceğiniz anlamına gelir, başka hiç kimse göremez. Gizli hikayeler daha sonra paylaşılabilir ve herkese açık hikayeler daha sonra da gizlenebilir.
 • Hesabımı silebilir miyim?
  Hesabınızı Günüm’ün Kullanım Koşullarına göre silemezsiniz, ancak hesabınızdaki tüm içeriği silip tamamen boşaltabilirsiniz ve hiçbir koşulda geri yükleyemezsiniz.
 • Kayıt işleminden sonra kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?
  Bir etkinleştirme bağlantısı almadım Bağlantının size ulaşması için biraz zaman verin, sunucu üzerindeki baskı nedeniyle bir süre gönderilmesi zaman alabilir, spam klasörünüze bir göz atın ve beş dakika içinde yeni bir etkinleştirme bağlantısı size ulaşmadıysa yeni bir etkinleştirme bağlantısı için istekte bulunun. .
Son güncelleme: السبت 9.مارس.2019